Дистанційні курси

Дистанційні курси

Центр демократії та верховенства права регулярно запрошує журналістів, юристів, представників органів влади та громадських активістів стати слухачами дистанційних курсів. Навчання проходить на сайті дистанційних курсів Інституту Медіа Права (www.mli.org.ua) та є безкоштовним.

  • Дистанційний курс з медіа права для журналістів, блогерів та громадських активістів допоможе слухачам підвищити їх знання про медіа законодавство, стандарти свободи слова та практику Європейського суду з прав людини. Тематика курсу включає широке коло питань, серед яких доступ до інформації, захист журналістських джерел, журналістика та Інтернет тощо.

 

Детальніше про курс

 

  • Дистанційний курс з доступу до інформації розрахований на журналістів, редакторів та громадських активістів, зацікавлених у питаннях доступу до інформації, яка знаходиться у розпорядженні органів влади. Під час проходження курсів слухачі навчаться правильно складати інформаційні запити та оскаржувати незаконні відмови у наданні інформації.

 

Детальніше про курс

 

  • Дистанційний курс «Суди і ЗМІ» розроблено спеціально для журналістів із метою підвищення їхніх знань щодо проблем висвітлення роботи судової системи, судової реформи та судових процесів. Курс допоможе журналістам здобути базові знання про організацію судової системи, повноваження судів при розгляді тих чи інших категорій справ, процедуру розгляду судами різних інстанцій справ, права та обов’язки учасників процесу тощо.

 

Детальніше про курс

 

  • Дистанційний курс з авторського права розрахований на журналістів, блогерів, редакторів, а також викладачів факультетів журналістики з метою підвищення їх знань про законодавство з авторських прав, правила використання чужих матеріалів та судову практику з цього приводу. Під час навчання слухачі дізнаються про те, що робити, коли статтю передрукували без дозволу автора, як правильно оформлювати посилання на чужі матеріали, чи можна використовувати відео з YouTube та багато іншого. Тематика курсу включає широке коло питання, як основні засади авторських прав; особи, які володіють авторськими правами; зміст та здійснення авторських прав; охорона авторських прав  та захист авторських прав.  

 

Детальніше про курс

Ще новини

Новини

ЦЕДЕМ оголошує набір на дистанційний курс з доступу до інформації

Запрошуємо журналістів та громадських активістів, зацікавлених у отриманні інформації від органів влади та інших структур пройти дистанційний курс «Доступ до публічної інформації». Українське законодавство про доступ до інформації дає змогу журналістам та активним громадянам запитувати будь-яку публічну інформацію у державних органів. Наприклад, дізнатись, на що орган влади витрачав бюджетні кошти. Відповідати на запит зобов’язані і […]

ЦЕДЕМ оголошує набір на дистанційний курс з медійного права для журналістів та громадських активістів

Дистанційний курс медіа права – це проект онлайн-освіти для журналістів, блогерів та громадських активістів задля отримання нових знань про медійне законодавство, стандарти свободи слова та практику Європейського суду з прав людини. Дистанційне навчання проходитиме на сайті дистанційних курсів Центру демократії та верховенства права (http://www.mli.org.ua/). Протягом кількох місяців слухачі курсу отримуватимуть навчальні матеріали, підготовлені фахівцями Центру […]

Центр демократії та верховенства права оголошує набір на дистанційний курс «Суди і ЗМІ»

Курс розроблено для журналістів та громадських активістів для посилення знань і навичок висвітлення судової системи та реформи, а також судових процесів. У 2016 році розпочалася судова реформа в Україні.  За цей час вже відбувся перехід до триланкової системи судів та сформовано новий Верховний Суд. Обізнаність суспільства про перебіг реформування та функціонування судової системи прямо залежить […]

Інститут Медіа Права оголошує набір на дистанційний курс «Суди і ЗМІ»

Інститут Медіа Права запрошує журналістів, які зацікавлені у знаннях про судову систему, реформу судочинства та судові процеси, пройти дистанційний курс “Суди і ЗМІ” Обізнаність суспільства про судову систему напряму залежить від якості діяльності журналістів та ЗМІ. Надання громадськості повної, виваженої та грамотної інформації про діяльність судів неможливе без надання журналістам базових знань про організацію судової […]

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: