Презентація проекту “Коаліції ОГС Полісся – синергія та вплив” у Луцьку

Центр демократії та верховенства права запрошує активних громадян Волині на презентацію нового проекту “Коаліції ОГС Полісся – синергія та вплив, яка відбудеться 18 грудня в Луцьку

Основна мета проекту – посилити спроможність організацій громадянського суспільства (ОГС) у Луцьку для спільної участі у вирішенні актуальних проблем свого міста. 

У рамках презентації будуть обговорені особливості створення та функціонування коаліцій організацій громадянського суспільства. Експерт із розвитку коаліцій та мереж Іван Омелян поділиться досвідом побудови найвпливовішої коаліції громадських організацій в Україні. Серед спікерів – Жанна Соловйова, виконавча директорка НУО “Сучасний Формат”, Ірина Гайдучик, Виконавча директорка громадської організації “Волинський Інститут Права” та Кіра Нечай, менеджер проектів Центру демократії та верховенства права.

На заході також буде обговорена можливість створення коаліцій ОГС у Луцьку, що сприятиме прийняттю політик, направлених на вирішення місцевих проблем. 

До участі запрошуємо представників організацій громадянського суспільства та соціально відповідального бізнесу Волині. 

Для участі у заході необхідно заповнити реєстраційну форму – http://bit.ly/2Pxj9ZZ.

Презентація відбудеться з 10:30 до 14:00.

Місце проведення буде повідомлено зареєстрованим учасникам.

У випадку виникнення питань – пишіть на пошту менеджеру проектів ЦЕДЕМ Кірі Нечай – knechaj@gmail.com з темою листа Презентація Коаліції ОГС Полісся Житомир/Луцьк.

Центр демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) – це аналітично-адвокаційний центр, що працює в громадському секторі України з 2005 року, спрямовуючи свої зусилля на розвиток незалежних медіа, підтримку громадських платформ і рухів, а також побудову правової держави в Україні.

Проект впроваджується Центром демократії та верховенства права у рамках проекту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: