Форум “Основні виклики свободи слова в Інтернеті: український та світовий контекст”

13 грудня 2019 року о 10:00 Центр демократії та верховенства права проведе форум “Основні виклики свободи слова в Інтернеті: український та світовий контекст”. 

Подія стане дискусійним майданчиком для органів державної влади, бізнесу, громадського сектору, правників та медійних експертів довкола ключових питань у згаданій сфері. Форум складатиметься з двох тематичних панелей, які охоплюватимуть:

  • Тему взаємодії держави, соціальних медіа, бізнесу та громадськості для пошуку відповідей на основні виклики свободи слова в Інтернеті;
  • Тему захисту персональних даних, співвідношення прав користувачів та регулювання сфери в Україні та країнах Європейського Союзу.


ЦЕДЕМ запрошує до спільного обговорення шляхів взаємодії основних акторів у пошуках відповідей на основні виклики свободи слова в Інтернеті. Запрошуємо медійних експертів, юристів, студентів правничих факультетів, журналістів та представників громадських організацій долучатися до дискусії.

Детальніше про подію, програму та спікерів читайте на сторінці Форуму.

Для участі в події достатньо заповнити форму та отримати підтвердження реєстрації на свою контактну електронну пошту. 

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: